Home Hemi

Přestavba motoru HEMI

Jestliže jste snili o vlastnictví HEMI motoru ve Wrangleru JK, ale spíše jako jednoduchou sadu pro kutily je tady.Sada je navržená profesionály. AEV HEMI Builder Kit obsahuje vše potřebné k dokončení zástavby s dobrým výsledkem. Všechny části a součásti této sady jsou vyrobeny u dodavatelů Chrysler, což znamená, že tyto díly jsou zasílány z mnoha stejných továren jako součásti vašeho Jeepu.

TUTO PŘESTAVBOVOU SADU VÁM NABÍZÍME A  I  NAMONTUJEME  ZÁPIS TOHOTO MOTORU DO TECHNICKÉHO PRUKAZU v současné době řešíme další info na Tel. 603584386.

Tato sada obsahuje:Držáky motoru,převodovky,baterie,vzduchový filtr K+N,hliníkový chladič,horní i dolní hadice chladiče,vyrovnávací nádobku,kompletní elektroinstalaci,PCM modul,3x hadice klimatizace,2xhadice posilovače řízení,palivové potrubí,katalizátory a nerez výfuk High-flow od Flowmasteru+nerez koncovka,ProCal modul(nemusíte k zastoupení na diagnostiku nastavíte si řídicí jednotku sami doma + další funkce které Pro cal modul nabízí),heavy duty chladič převodovky + hadice a svorky,distanční podložky na opravu světlé výšky vozu a další drobné díly.

Standard HEMI Kit Premium HEMI Kit
5,7 V8 HEMI 6,1 V8 HEMI